Toya Moda projesi fiyat listesi!

Toya Moda projesinin fiyat listesine göre, daireler 267 bin TL'den satışa sunuluyor

Toya Moda projesi fiyat listesi!

Toya Moda, Toya Yapı tarafından 21 bin metrekarelik arazi alanı üzerine inşa ediliyor. Projede yükselen bloklar 4 bin 500 metrekarelik alan üzerine kuruluyor. Home ofis katları ise dairelerden ayrı bir blokta toplanıyor. 

Ödüllü mimar Bünyamin Derman imzası taşıyan Toya Moda projesinin ortak alan ve iç mekanlarındaki en ince detaylar dünyaca ünlü tasarım markası DICE KAYEK tarafından tasarlanıyor. Toplam 4 adet bloktan oluşan projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 balkonlu ve teraslı olmak üzere farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

Toya Moda fiyat listesine göre; stüdyolar(1+0)'lar 40 metrekarede 267 bin TL'den, 1+1 daireler 61 metrekarede 359 bin TL'den, 2+1 daireler 99 metrekarede 548 bin TL, 123 metrekarede 611 bin TL'den ve 3+1 daireler ise 155 metrekarede 781 bin TL'den satışa sunuluyor. 

Toya Moda ödeme planına göre; peşinatın yüzde 5 olduğu ve ilk 15 taksidini Toya Yapı'nın üstlendiği 120 ay banka kredili ödeme planı yer alıyor. Yüzde 25 peşinat ile 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sunuluyor. Anlaşmalı bankalar ile 60 aya yüzde 0.59, 120 aya 0.79 olan uygun faiz oranları da bulunuyor.  

Modanın mimariyle buluştuğu Toya Moda Evleri, İstanbul Avrupa Yakası Basın Express yolunda inşa ediliyor. Projenin Aralık 2016 tarihinde de daire sahiplerine teslimlerinin başlaması hedefleniyor. 

Atatürk Havalimanı'na 3 kilometre, Bakırköy İDO İskelesi'ne 6 kilometre ve Yenikapı İdo İskelesi'ne 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Toya Moda, İstanbul'da ulaşımın en yoğun olduğu E-5'in hemen yanı başındaki konumuyla da her gün milyonları taşıyan metro ve metrobüs duraklarına 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca planlanan Ataköy-Basın Express-İkitelli metrosuna sadece yürüme mesafesinde.  

Başta Medipol Üniversitesi Hastanesi olmak üzere Acıbadem ve TEM Hospital gibi sağlık kuruluşlarına yakın bir çevrede yer alıyor. Eğitim kurumları açısından da çevresinde; Okyanus Koleji, Doğa Koleji, Fatih Koleji ve Arel Koleji bulunuyor. Bunların yanında Toya Moda, Türkiye'nin en büyük ve en popüler alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul, Capa City, Marmara Forum, Star City, Aqua Florya ve Ataköy Plus AVM'ye yakın olarak konumlanıyor.  

Toya Moda projesi; dünyanın en önemli ulaşım noktalarından biri olan Atatürk Havalimanı'na, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne, Fuar ve Kongre Merkezi CNR Expo'ya yakınlığıyla bölgede önemli bir yatırım fırsatı sunuyor. Ayrıca Dünya Ticaret Merkezi, mobilya piyasasının merkezi Masko, tekstil piyasasının merkezi Tekstilkent ve İstanbul'un en gözde ticaret merkezlerinden biri olan İSTOÇ'un yakınında yer alıyor.  

Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, çocuk oyun alanları, müzik-resim-heykel atölyeleri ve kapalı basket sahası gibi sosyal olanakların yer aldığı proje; geniş ortak alanları ve yeşil binalarıyla LEED sertifikası altın seviye adayı. Temizlik ve House Keeping'den uyandırma servisine, araç yıkamadan kuru temizlemeye tüm hizmetler günlük yaşamınızı kolaylaştırıyor. 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda