Toya Moda satılık daire fiyatları

Toya Moda satılık daire fiyatları 215 bin TL'den başlıyor

Toya Moda satılık daire fiyatları

Toya Moda satılık daire fiyatları 215 bin TL'den başlıyor. Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Projede 486 adet daire ve 35 adet ticari birim bulunuyor. Toya Moda satılık daire tipleri stüdyodan 3+1'e kadar tasarlanıyor. Toya Moda 4 blok şeklinde tasarlanıyor ve daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor. 

Toya Moda sosyal imkanlar
Toya Moda sosyal imkanları arasında, sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetler sunuyor.

Toya Moda satılık daire fiyatları
Toya Moda satılık daire fiyatları 215 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. 

Toya Moda teslim tarihi
Toya Moda'da teslim tarihi olarak Aralık 2016 veriliyor.

Toya Moda nerede?
Basın Ekspres Yolu'nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da "Toya Moda"nın önemli avantajları bulunuyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Toya Moda projesi İstanbul Avrupa Yakasında İkitelli'ye bağlı olan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor. Toya projesi ile ilgili detaylı bilgilere Toya Moda satış ofisinden ulaşabilir, Toya Moda satış ofisine ise 0 212 424 54 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Moda