Toya Moda satışlarında yeni yıl kampanyası

Toya Moda satışlarında yeni yıl kampanyası kapsamında fiyatlar ve ödeme planları dikkat çekiyor

Toya Moda satışlarında yeni yıl kampanyası

Toya Moda Basın Ekspres Yolu'nda Toya Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Toya Moda projesi Ayşe ve Ece Ege ile Mimar Bünyamin Derman tasarlanıyor.

Stüdyodan 3+1 daire tiplerinden meydana gelen Toya Moda'da toplam 486 adet konut ve 35 adet ticari birim bulunuyor. Toya Moda projesine 4 blok yer alıyor ve daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor.

Toya Moda projesi özellikleri arasında sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları yer alıyor.

Yeni yıla özel kampanyalar sunan Toya Moda fiyatları bu bağlamda 215 bin liradan başlıyor. Toya Moda'da, 9.000 TL peşinat ve 1.460 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Projede metrekare fiyatları 3.700 TL'den başlıyor. 1,5 sene içinde yüzde 45 değer kazanan Basın Ekspres'teki projede dairelerin peşin fiyatları ise 215 bin liradan başlıyor.

Toya Moda teslim tarihi
Toya Moda teslim tarihi olarak Aralık 2016 yılı veriliyor.

Toya Moda nerede?
Toya Moda; Basın Ekspres Yolu'nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da "Toya Moda"nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. "Toya Moda", Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul'un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Toya Moda satış ofisine ise 0 212 424 54 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Moda