Toya Moda son durum!

İndirimleri ve satışların devam ettiği Toya Moda ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat ve teslimdeki yüzde 20 ödemenin ardından 120 aya varan taksitli ödeme planı sunuluyor

Toya Moda son durum!

Toya Moda son durum bilgilerine değinmeden önce proje özelliklerine bakalım.  Toya Moda’da sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları yer almakta olup, proje 4 bloktan meydana geliyor.

100 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Toya Moda Sefaköy’de yer alıyor. Toya Moda Evleri’nde büyüklükleri 37 metrekareden başlayan 486 adet daire bulunuyor. Stüdyo daire tipinden başlayarak 3+1’e kadar zengin bir seçeneği bulunan Toya Moda’da ayrıca 35 adet ticari birim yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve Toya Yapı tarafından 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Toya Moda Sefaköy’de bulunuyor. Toya Moda Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika mesafede yükseliyor. 

Dice Kayek tarafından tasarlanan Toya Moda Evleri satılık daire fiyatları 245 bin TL ile 679 bin TL arasında değişiyor.

Toya Moda son durum
İndirimleri ve satışların devam ettiği Toya Moda ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat ve teslimdeki yüzde 20 ödemenin ardından 120 aya varan taksitli ödeme planı sunuluyor. Toya Moda projesinde, 60 aya yüzde 0.49 ve 120 aya da yüzde 0.79'luk yeni faiz oranları bulunuyor.

Toya Moda adres bilgileri: Tevfik Bey Mah. 20 Temmuz Cad. 34295 Sefaköy-Küçükçekmece/İstanbul

Toya Moda telefon numarası: 0 212 424 54 34

 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda