Toya Moda'ya nasıl gidilir?

Toya Yapı Basın Ekspres projesi olan Toya Moda E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor

Toya Moda'ya nasıl gidilir?

15 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Toya Moda projesi Toya Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor. Toplamda 486 daire ve 35 ticari birimden meydana gelen Toya Moda Evleri 4 blok şeklinde inşa ediliyor. Toya Moda satılık daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor. Stüdyodan 3+1’e kadar değişen daire seçeneklerinin sunulduğu Toya Moda tasarımları Mimar Ayşe Ege ve Ece Ege tarafından yapılıyor.

Toya Yapı Basın Ekspres projesi olan Toya Moda 100 bin metrekare inşaat alanında yükseliyor. Toya Moda satılık daire sahiplerine sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetleri sunuyor.

Toya Moda fiyat
1,5 sene içinde yüzde 45 değer kazanan Basın Ekspres’teki projede dairelerin peşin fiyatları 185 bin liradan başlıyor.

Toya Moda ödeme planı
Toya Moda’da yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade olanağının yanı sıra firma bünyesinde yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar 0 faizle taksitlendirme seçeneği sunuluyor.

Toya Moda nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Toya Moda Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor.

Toya Moda’ya nasıl gidilir?
Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da “Toya Moda”nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul’un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Satış ofisi: 212 424 54 34
www.toyamoda.com

Toya Moda projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Moda