Toya Moda yol tarifi

Toya Moda yol tarifine ve adres bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Toya Moda yol tarifi

Toya Moda yol tarifine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Toya Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Toya Moda 486 adet daireden meydana geliyor. Toya Moda’da 4 blok bulunuyor. Stüdyo daireden 3+14 daire seçeneklerine kadar konseptlerden oluşan Toya Moda 100 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor.

Toya Moda özellikleri
Toya Moda satılık daire sahiplerine sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetleri sunuyor.

Toya Moda nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Toya Moda Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor.

Toya Moda yol tarifi
Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da “Toya Moda”nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul’un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda iletişim bilgileri
Satış ofisi: 212 424 54 34
www.toyamoda.com

Proje Bilgisi: Toya Moda