Toya Moda

Toya Yapı projesi olan Toya Moda Basın Ekspres Yolu üzerinde 100 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor

Toya Moda

Toya Yapı projesi olan Toya Moda Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor. 100 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilen Toya Moda 100 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Dice Kayak markasının yaratıcıları Ayşe ve Ece Ege ile Mimar Bünyamin Derman tarafından mimari tasarımları gerçekleşen Toya Moda projesi toplam 486 adet daire ve 35 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Toya Moda satılık daireler stüdyodan 3+1’e kadar tasarlanıyor. 4 bloktan oluşan Toya Moda satılık dairelerin yüzde 60’ını 2+1 ve 3+1 daireler oluştururken yüzde 40’ını ise stüdyo ve 1+1 daireler oluşturuyor. Toya Moda ev büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor.

Mimarı Bünyamin Derman olan ve tasarımları Ece ve Ayşe Ece tarafından gerçekleştirilen Toya Moda mimarlarından Ece Ege, Toya Moda mimarisi ile ilgili olarak şu yorumlarda bulunuyor: “Genel konseptin tasarım danışmanlığını yaptığımız Toya Moda projesine çok inandık. Onlarca inşaat markası arasından doğaya gerçekten saygılı, çevreci ve sürdürülebilir projeler geliştiren Toya Yapı ile Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. Toya Moda’yı yaşayan ve hiçbir dönemde modası geçmeyecek bir proje olarak hayal ediyoruz.”

Kampanyaları, fiyatları ve ödeme seçenekleri ile dikkat çeken Toya Moda konut sahiplerine özel hizmetler sunuyor. Toya Moda’dan ev sahibi olanlar; sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetlerden faydalanabiliyor.

Toya Moda fiyatları ve ödeme planı
Toya Moda lansmana
özel fiyatları devam ediyor. Basın Ekspres’te yer alan Toya Moda satış fiyatları 190 bin TL’den başlıyor. Toya Moda ödemeleri ise konut sahiplerini cezbediyor. Toya Moda ödeme planı kapsamında 36 aya kadar 0 faizle taksitlendirme seçeneği yanı sıra yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade olanağı sunuluyor.

Toya Moda nerede?
Toya Moda’ya nasıl gidilir?” sorusu üzerine Toya Moda yol tarifi şöyledir:
Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece ve Bahçelievler gibi hızla gelişen ilçelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahat kolaylığı açısından da “Toya Moda”nın önemli avantajları bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. “Toya Moda”, Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Merkezi İş Alanı (MİA) ilan edilen bölge, İstanbul’un büyük fırsatlar barındıran yeni Maslak hattı olarak değerlendiriliyor.

Toya Moda ileitşim bilgileri
Toya Moda projesi İstanbul Avrupa Yakasında İkitelli’ye bağlı olan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor. Toya projesi ile ilgili detaylı bilgilere Toya Moda satış ofisinden ulaşabilir, Toya Moda satış ofisine ise 0 212 424 54 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Toya Moda örnek daire görüntüleri için tıklayınız

Proje Bilgisi: Toya Moda