Toya Moda'da 120 aya varan taksit!

Toya Moda projesinde, 60 aya yüzde 0.49 ve 120 aya da yüzde 0.79'luk yeni faiz oranları bulunuyor

Toya Moda'da 120 aya varan taksit!

Toya Moda ödemelerinde indirimler devam ediyor. Toya Yapı projesi olan Toya Moda satılık dairelerin ödeme planlarında güncellemeler gerçekleştirdi. Bu güncellemeleri vermeden önce proje özelliklerine bakalım.

Toya Moda Avcılar’da yer alıyor.100 milyon Dolar yatırım bedeliyle inşa edilen Toya Moda 486 adet daireden meydana geliyor. Daire dışında 35 adet ticari birimi de bünyesinde barındıran Toya Moda stüdyodan 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 4 blok şeklinde tasarlanan Toya Moda daire büyüklükleri de 37 metrekareden başlıyor.

Merkezi konumu ve özellikleriyle dikkat çeken Toya Moda satılık daire sahiplerine zengin sosyal donatı imkanı sunuyor. Toya Moda’da sauna, buhar banyosu, açık-kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, dans-pilates, fitness, kapalı basketbol salonu, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları gibi hizmetler yer alıyor.

Toya Moda ödemeleri
Projede yüzde 5 peşinat ve teslimdeki yüzde 20 ödemenin ardından 120 aya varan taksitli ödeme planı sunuluyor. Toya Moda projesinde, 60 aya yüzde 0.49 ve 120 aya da yüzde 0.79'luk yeni faiz oranları bulunuyor.

Toya Moda nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Toya Moda Avcılar’da yükseliyor. Basın Ekspres Yolu üstündeki Toya Moda Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta ve İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda