Toya Moda'da Babalar Günü fırsatı

Toya Moda projesinde Babalar Günü vesilesiyle geliştirilen kampanya ile çok özel ödeme koşulları hazırlandı

Toya Moda'da Babalar Günü fırsatı

Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Toya Moda, Babalar Günü'ne özel bir kampanya ile hazırlanıyor. Yatırımcıya, banka kredili ödemelerde yüzde 0.69'luk faiz avantajı hazırlanan kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinat veya firma bünyesinde 36 ay vadeli taksitlerle ev sahibi olmak mümkün olabilecek.

Toya Moda'da Babalar Günü fırsatı

Toya Moda'da 3.354 TL'den başlayan taksitlerle
Tümü balkonlu ve dopalama alanına sahip daireler içeren ve 6 ay sonra yaşamın başlayacağı Toya Moda projesinde geliştirilen Babalar Günü kampanyası, 4.417 TL'lik peşinat ve ayda 3.354 TL'lik taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuluyor. Bugün yatırım kararı alanlara yeni yıla evlerinde girmi ya da kira getirisi ile bütçeleri rahatlatma şansı sunan Toya Moda, Basın Ekspers yolu üzerindeki merkezi konumuyla da dikkat çekiyro. Projede kredi oranları ise 60 ay vade için yüzde 0.69 ve 120 ay için de yüzde 0.89 olarak belirleniyor. 

Toya Moda'da Babalar Günü fırsatı

Yüzde 12 indirim seçeneği
Yüzde 18 KDV dahil fiyatlarla kira öder gibi ev sahibi olma şansının tanındığı Toya Moda'da isteyenlere firma bünyesinde de 36 aya 0 faiz seneçeği de sunuluyor. Peşin alım yapmak isteyen yatırımcıya ise yüzde 12'lik indirim uygulanıyor. 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda