Toya Moda'da fiyatlar 245 bin TL'den başlıyor

Basın Ekspres Yolu'nda yer alan Toya Moda'da daire fiyatları 245 bin TL'den başlıyor. Projeden ev almak isteyenler için de cazip ödeme imkanları sunuluyor.

Toya Moda'da fiyatlar 245 bin TL'den başlıyor

Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen Toya Moda projesi, yüksek prim olanağıyla dikkat çekiyor. Son 1 senede yüzde 45 olanında getiri sunduğu açıklanan projeden konut almak isteyenler için de ödeme imkanları sunuluyor. Yüzde 5 peşinat sonrasında 60 aya yüzde 0.79 ve 120 aya yüzde 0.88 avantajlı kredi oranları sunan Toya Moda, Atatürk Havalimanına 3, Yeşilköy ve Ataköy'e 5, Bakırköy ve İDO iskelesine de 10 dakika uzaklıktaki konumuyla dikkat çekiyor. 

Toya Moda'nın ayrıcalıkları
ORtak alan tasarımlarından iç mekana kadar Dice Kayek imzasını taşıyan Toya Moda projesi 21 bin metrekarelik bir arazi üzerinde projelendiriliyor. Toya Moda'da 37 ila 151 metrekare arası değişen stüdyo ve 3+1'e kadar toplam 426 daire ve 30 mağaza bulunuyor. 

Toya Moda'da fiyatlar 245 bin TL'den başlıyor

Projede sauna, yüzme havuzu, masa tenizi, buhar banyosu, kapalı basketbol salonu, çocuk havuzu yürüyüş yolları gibi sosyal aktivitelere ayrılmış kısımlar da ilgi görüyor. Toplada 4 bloktan oluşan projede, ihtiyaca çözüm üretmeye yönelik tasarımlara da yer veriliyor.

Tüm dairelerin balkon ve terası ile özel depolama alın ve kapalı otoparkı bulunan Toya Moda projesinde daire fiyatları ise 245 bin TL'de başlıyor. 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda