Toya Moda'dan faiz hamlesi

Toya Moda projesi, son günlerde yaşanan faiz hareketliliğine karşı yeni bir ödeme planı çıkardı. Yüzde 5 peşinat ve yüzde 20 ödeme sunulan projede 120 aya varan taksit seçeneği bulunuyor

Toya Moda'dan faiz hamlesi

Son dönemde yaşanan ani faiz hareketlerine karşı yeni bir ödeme planı oluşturulan Toya Moda projesinde, kredi faizleri düşürüldü. Projede yüzde 5 peşinat ve teslimdeki yüzde 20 ödemenin ardından 120 aya varan taksitli ödeme planı sunuluyor. 

Toya Moda'da faiz fırsatı
Banka faizlerini düşürme kararı alınan Toya Moda projesinde, 60 aya yüzde 0.49 ve 120 aya da yüzde 0.79'luk yeni faiz oranları sunuluyor.

Toya Moda'dan faiz hamlesi

Toya Moda lokasyonu
Toya Moda projesi, Basın Ekspres Yolu üzerinde E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği bir noktada yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na 3 dakika mesafede yer alan Toya Moda, ayrıca Yeşilkoy ve Ataköy'e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine de 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Toplam 426 daire
Her birinde balkon ya da teras bulunan daireler sunan TOYA Moda'da, büyüklükler 37 metrekareden 151 metrekareye kadar değişebiiyor. Toplamda 426 daire ve 36'ya yakın mağaza'nın bulunduğu projede her daireye özel depo ve nefes aldıran yaşam alanları yer alıyor. 

Dice Kayek tasarımları
Toplamda 21 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Toya Moda'da, ortak alan tasarımından iç mekan tasarımına kadar Dice Kayek imzası bulunuyor.Projede, her daireye özel kapalı otopark, sauna, yüzme havuzu, spor alanları ve açık-kapalı çocuk oyun alanları gibi çok sayıda olanak tanınıyor.

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: Toya Moda