Toya Next nerede inşa edilecek?

Toya Yapı’nın hayata geçireceği Toya Next nerede inşa edilecek? sorusunun yanıtı haberimizin detayında…

Toya Next nerede inşa edilecek?

Toya Yapı, günlerdir gün yüzüne çıkması beklenen yeni projesi Toya Next için ön talep sürecini başlattı. www.toyanext.com adresi üzerinden talep toplanan proje, 3 adet konut bloğu ile bir adet ticari bloktan meydana gelecek.

13 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilecek olan Toya Next projesinde kafelere, cadde mağazalarına, spor merkezine, yürüyüş yollarına ve her ihtiyaca cevap olabilecek sosyal tesis alanlarına yer verilecek.

Toya Next nerede inşa edilecek?

Toya Next projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesine bağlı Evren Mahallesi’nde Basın Ekspres Yolu, Bahar Caddesi üzerinde inşa edilecek. Projeden;

-212 Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne,
-İstoç’a,
-Starcity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne,
-Mall of İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne,
-Kuyumcukent Weding World’e,
-İstanbul Kültür Üniversitesi’ne,
-CNR Expo Fuar Alanı’na,
-Atatürk Havalimanı’na kolay ulaşım sağlanabilecek.

Toya Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerindeki yeni projesi Toya Next, web sitesinde şöyle anlatılıyor;

“Yaşama değer katan çözümler, çevreye duyarlı bir mimari anlayış ve her anınıza yepyeni kolaylıklar ve zenginlikler katacak ayrıcalıklar İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres’te Toya Next'te buluştu.

Sizin ve sevdiklerinizin beklentilerine duyarlı...
Siz nerede olursanız olun, evinizle ilgili içinizin her zaman rahat etmesini sağlayan, sizin güvenliğinize ve isteklerinize sizden bile çok önem veren bir yaşam konsepti...

İleri teknoloji altyapısıyla akıllı...
Yaşam alanlarınıza güveni, konforu ve tasarrufu taşıyan ve her daim güncel kalacak teknolojik altyapısıyla en rahat çözümleri geliştiren bir yaşam konsepti...”

 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: toya next