Toya Next projesinde taksitler 1.960 TL’den başlıyor

Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Toya Next projesinde aylık taksit tutarları 1.960 TL’den başlıyor

Toya Next projesinde taksitler 1.960 TL’den başlıyor

Kara Şimşek dizisinin kahramanı Kitt’e reklam filmlerinde yer verilen Toya Next, son dönemlerde adından sıkça söz edilen projelerden biri oldu. Güneşli Basın Ekspress Yolu üzerinde inşa edilen proje, metro durağına yürüme mesafesinde.

Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Next Basın Ekspress, yaklaşık 300 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. 19 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan projede 488 adet daireye yer veriliyor.

3 blok halinde yükselen Toya Yapı Toya Next projesinin 7 bin 500 metrekarelik kısmı ticari alanlara ayrılıyor. Proje, maksimum verim sağlayan ve akıllı çözümler sunan Art & Smart konsepti ile geliştiriliyor.

Güneşli Toya Next projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alıyor. Dairelerin büyüklüğü 39 metrekare ila 248 metrekare arasında değişiyor. Projeden daire satın almak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan Toya Next projesinde daire fiyatları 298 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ödeme planına göre, yüzde 25 oranında peşinat veriliyor, kalan yüzde 75’lik tutar için 120 aya kadar yüzde 0,70; 60 aya kadar ise yüzde 0,42 faiz oranı ile vade yapılıyor. Aylık taksit tutarları 1.960 TL’den başlıyor.

 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: toya next