Toya Next satılık daire fiyatları 316 bin TL’den başlıyor

Basın Ekspress Yolu üzerinde konumlanan Toya Next satılık daire fiyatları 316 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Toya Next satılık daire fiyatları 316 bin TL’den başlıyor

Toya Yapı tarafından Güneşli Basın Ekspress Yolu üzerinde inşa edilen Toya Next’te lansman öncesi satışlar devam ediyor. Proje, metro istasyonuna yürüme mesafesindeki yakınlığı ile ön plana çıkıyor.

Toya Next satılık daire fiyatları 316 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde yapılan ödeme planına göre taksit tutarları 1.960 TL’den başlıyor. Vade seçeneklerinden yararlanılabildiği gibi peşin ödeme de yapılabiliyor.

13 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanı olarak değerlendirilen Toya Next Basın Ekspress, toplam 270 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Projede yaklaşık 500 adet daire ile 40 adet ticari birime yer verilmesi planlanıyor.

2018 yılı içerisinde tamamlanması ve teslimlerinin yapılması hedeflenen Toya Yapı Next projesinde geniş yeşil alanlar, spor merkezi yürüyüş alanları, kafeler ve cadde mağazaları bulunuyor.

Merkezi konumda yükselen Toya Next projesinden; 212 AVM’ye, İstoç’a, Mall of İstanbul AVM’ye, Starcity AVM’ye, Yenibosna’ya, İstanbul Kültür Üniversitesi’ne, Kuyumcukent’e, Atatürk Havalimanı’na ve CNR Expo’ya kolay ulaşım sağlanabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Toya Yapı
Proje Bilgisi: toya next