Toya Next'te ön talep dönemi

Basın Ekspres'in en yeni konut projesi Toya Next'te ön talep dönemi başladı. Proje Toya Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilecek.

Toya Next'te ön talep dönemi

Toya Gayrimenkul, Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edeceği Toya Next için ön talep toplamaya başladı. PRoje, konum, mimarı, teknoloj, konfor ve sosyal donanımları ile güçlü bir yatırım değerine sahip olacak. 

TOYA Next projesinde ön talep dönemi
Toya Next estetik, çevrecilik, konfor, teknoloji ve modernliği bir arada sunan bir proje niteliği taşıyacak. Ön talep dönemi sürmekte olan projede mimariden satış stratejilerine , pazarlama ve reklamlara kadar farklı bir strateji izlenecek. İstanbul'un Stratejik Planı'nda "Merkezi İş Alanı" ve "Prestij Hizmet Alanı" olarak tanımlanan ve en çok prim yapması beklenen merkezi lokasyonlardan biri olarak gösterilen Basın Ekspres'te inşa edilecek olan Toya Next, üç blok konut ve cadde alışverişine olanak tanıyan ticari bir bloktan oluşacak.

Toya Next'te ön talep dönemi

 

Özel peyzaj çalışmaları
Projede özgün ve huzur veren çevre peyzajının yanında sosyal tesislere ve akıll yaşam tercihlerine de yer verilmesi planlanıyor. Proje Atatürk Havalimanı ve yapım çalışmaları süren 3 Havalimanı gibi mega projelerin yanı sıra, kongre ve fuar merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. TOYA Next, E-5, TEM, ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir kavşak noktası oluşturan ve Kuzey Marmara Otoyolu’na da bağlantısı bulunan bölge, metro ve raylı sistem projeleriyle İstanbul’un en ulaşılabilir bölgelerinin arasında yer alıyor

Firma Bilgisi: toya gayrimenkul
Proje Bilgisi: toya next