Toya Vista Avcılar fiyatları güncellendi! 408 bin TL!

Toya Vista Avcılar'da fiyatlar 408 bin TL'den başlıyor

Toya Vista Avcılar fiyatları güncellendi! 408 bin TL!

27 Mart 2014 / Emlakwebtv
Toya Vista Avcılar’da Toya Yapı tarafından 6 bin 200 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toya Yapı Toya Vista projesi 132 adet konuttan meydana geliyor. Toya Vista Avcılar Evleri tek blok şeklinde yükseliyor. Toya Vista Konutları kapsamında 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor. Toya Vista Avcılar satılık daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor.

Toya Vista Avcılar satılık daire sahibi olanlara açık havuz, peyzaj, spor alanları, fitness center, çocuk oyun alanı, restoran ve kafeterya, dinlenme alanları gibi imkanları sunuyor. Mağazaların da yer aldığı Toya Vista Avcılar projesinde yer alan tüm daireler ise deniz manzaralı olacak şekilde tasarlanıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyelerinin danışmanlığıyla mevcut deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan zemin etüt, statik, betonarme raporlarına sahip olan Toya Vista projesi, 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamera sistemi, her dairede görüntülü interkom sistemi de kontu alıcılarının hizmetine sunuyor.

Toya Vista Avcılar ödeme planı
Toya Vista Avcılar projesinde çalışmalar hızla devam ederken, 2014 Mart ayı güncellemelerine göre Toya Vista ödeme planı şu şekildedir: Yüzde 1 peşinat imkanı aynı zamanda yüzde 1 KDV oranı yer alıyor. Bunun dışında 1 yıl taksit erteleme veya 12 ay 900 TL ödeme imkanı bulunuyor. Toya Vista Avcılar fiyatları ise 2014 Mart ayı itibari ile 408 bin TL’den başlıyor.

Toya Vista teslim tarihi
Toya Grup tarafından Avcılar’da 2011 yılında temelleri atılan Toya Vista teslim tarihi: 2014 Ağustos.

Toya Vista Avcılar nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da bulunan Toya Vista metrobüs durağına yürüme mesafesinde Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Toya Vista adres bilgileri de şöyle: Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL

Toya Vista Avcılar iletişim bilgileri
Telefon: 0212 590 90 06
Web adres: www.toyavista.com

 

Toya Vista projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Vista