TOYA VİSTA’DA YAŞAM AKMAYA BAŞLADI

Toya Yapı’nın Avcılar’daki projesi Toya Vista kapılarını açtı. Projede konut satışları uygun ödeme seçenekleriyle devam ediyor

TOYA VİSTA’DA YAŞAM AKMAYA BAŞLADI

6 Aralık 2014 / Posta Gazetesi

Toya Yapı tarafından Avcılar'da inşa edilen Toya Vista'da konutların teslimine başlandı. Az sayıda dairenin kaldığı projede, 5 bin TL peşinat, yüzde 1 KDV avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleri ile konut sahibi olmak mümkün. Toya Vista'da 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 konforlu daireler bulunuyor.

Toya Vista'da deniz ve göl manzarasının ayakların altına serildiği 15'inci katta konumlanan sosyal tesislerde fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi imkanlar sunuluyor. Projede ayrıca kafeterya, çocuk oyun parkı, çok amaçlı basketbol ve futbol sahası, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanları da yer alıyor.

Ticari birimlerin kiralamaları başladı
Toya Vista'da ticari birimlerin kiralanmasına da devam ediliyor. E-5'e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede bulunuyor.

Proje Bilgisi: Toya Vista