Toya Vista’da Yaşam Başladı

Toya Yapı tarafından Avcılar'da inşa edilen Toya Vista'da konut teslimlerine başlandı

Toya Vista’da Yaşam Başladı

Toya Yapı tarafından Avcılar'da inşa edilen Toya Vista'da konut teslimlerine başlandı. Az sayıda dairenin kaldığı seçkin projede ev sahibi olmak isteyenler, 5.000 TL peşinat, yüzde 1 KDV avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Toya Vista'ta 4 bin metrekare yeşil alan
4 bin metrekareye varan yeşil alanıyla dikkat çeken Toya Vista'da, deniz ve göl manzaralarıyla dikkat çekiyor. Merkezi lokasyona sahip projede, metrobüs durağı ve E-5 karayoluna yakınlığı, Avcılar İDO iskelesine 5 ve Atatürk Havaalanı'na 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi sağlıklı yaşam ünitelerine sahip Toya Vista'da, ayrıca kafeterya, çocuk oyun parkı, çok amaçlı basketbol ve futbol sahalarının yanında, heyzaj ve dinlenme alanları yer alıyor.

5 bit TL'lik peşinat
Ailelere yönelik olarak tasarlanan ve teslimlerin başladığı Toya Vista projesi merkezi konumu ve ödeme avantajları ile tercih ediliyor. Lokasyon değeri, projenin merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, deniz ve göl manzarası, malzeme kalitesi gibi pek çok özellik ile ayırd edilen proje Türkiye'nin bütün şehirlerinden büyük ilgi ve talep görüyor. Az sayıda dairenin kaldığı seçkin projede ev sahibi olmak isteyenler, 5.000 TL peşinat, %1 KDV avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleri ile hayallerini gerçekleştirebilecekler.

Avcılar, Bahçelievler, Küçük Çekmece bölgesinde yaşayanların ve ailelerin de yoğun ilgi gösterdiği Toya Vista'da 99 m² ile 162 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 konforlu daireler bulunuyor. Dairelerin iç kapıları ve mutfak dolaplarında lake kaplama tercih edilirken banyo ve mutfakta birinci sınıf seramik kaplama kullanılıyor.

Proje Bilgisi: Toya Vista