Toya Vista’lılar yaşamayı tercih ediyor

Toya Yapı’nın Avcılar’daki Toya Vista projesinde konut alanların yüzde 70’i projede yaşamayı tercih ediyor. Toya Vista’da teslimler Ağustos 2014’te yapılacak

Toya Vista’lılar yaşamayı tercih ediyor

21 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

Konut bir yaşam alanı olmasının ötesinde bir yatırım aracı olarak da ön plana çıkıyor. Konut projelerinde oturum amaçlı ve yatırım amaçlı konut alanların birbiyle orantılı olması önemli. Ağırlıklı olrak yatırım amaçlı konut alınan projelerde, işletme ve yaşam sürecinde bir takım problemlerle karşılaşılabiliyor. Toya Yapı’nın inşaatı devam Toya Vista’da daire sahiplerinin 70’inin daire planlarının fonksiyonelliği, projenin merkezi konumu, toplu ulaşım olanaklarına yakın olması gibi avantajları nedeniyle kiraya vermek yerine kendilerinin oturmayı tercih ettiği açıklandı. 1+1 dairelerin yer almadığı Toya Vista’da; çocuk oyun alanı, çocuk aktivite alanı gibi çocuklu ailelerin beklentilerini karşılayacak  sosyal alanlar da bulunuyor.

12 ay taksit erteleme
Yüzde 5 peşinat ile 12 ay taksit erteleme imkanı sağlayan yeni bir kampanyayı hayata geçiren Toya Vista, 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim Toya Vista’da 15’inci katta deniz manzarasına hakim bir sosyal tesis yer alıyor. Fitness center, buhar banyolarının yer aldığı sosyal tesislerde ayrıca bir açık havuz bulunuyor.

Proje Bilgisi: Toya Vista