Toya Vista satılık daire büyüklükleri

Toya Vista satılık daire büyüklükleri 99 metrekareden başlıyor

Toya Vista satılık daire büyüklükleri

Toya Vista satılık daire büyüklükleri 99 metrekareden başlıyor. Toya Vista Toya Yapı tarafından Avcılar'da hayata geçiriliyor. Toya Vista Avcılar projesi 6 bin 200 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede toplam 132 adet daire bulunuyor. Toya Vista Avcılar projesi satılık daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. 3 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan Toya Vista Avcılar'da 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Toya Vista site özellikleri
Koşu ve yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, dinlenme alanlarının yanı sıra fitness salonu, açık yüzme havuzu, bay-bayan buhar odası ve kafeterya gibi özellikler yer alıyor. 

Toya Vista fiyatları
2+1 daireler 372 bin TL'den,
3+1 daireler 544 bin TL'den başlıyor. 

Toya Vista satılık daire büyüklükleri
Toya Vista satılık daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor.

Toya Vista nerede?
Toya Vista Avcılar ulaşım konusunda da oldukça kolay bir noktada konumlandırılıyor. Toya Vista evleri E-5'e, Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesi yakınlığının yanı sıra Avcılar İDO iskelesi ve İstanbul Atatürk Havalimanı'na olan yakın mesafesiyle ulaşım alternatifleri sunuyor. Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Toya Vista Avcılar adres bilgileri: Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL

Toya Vista Avcılar iletişim bilgileri
Avcılar Toya Vista satış ofisine 0 212 590 90 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Vista