Toya Vista satışları devam ediyor!

408 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışları devam eden Toya Vista 6 bin 200 metrekare alan üzerinde yer alıyor

Toya Vista satışları devam ediyor!

8 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Avcılar Toya Vista Evleri, Toya Yapı tarafından 6 bin 200 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Toya Vista projesi tek blokta 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 132 adet dairenin yer aldığı Avcılar Toya Vista Evleri büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. Toya Vista Avcılar satılık daire sahipleri için de açık havuz, peyzaj, spor alanları, fitness center, çocuk oyun alanı, restoran ve kafeterya, dinlenme alanları imkanları sağlanıyor.

Toya Vista projesinde yer alan tüm daireler deniz manzaralı olacak şekilde tasarlanıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyelerinin danışmanlığıyla mevcut deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan zemin etüt, statik, betonarme raporlarına sahip olan Toya Vista projesi, 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamera sistemi, her dairede görüntülü interkom sistemi de kontu alıcılarının hizmetine sunuyor.

Toya Vista fiyatları ve ödeme planı
2014 Nisan ayı güncellemelerine göre Toya Vista ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinat imkanı aynı zamanda yüzde 1 KDV oranı yer alıyor. Ayrıca 1 yıl taksit erteleme veya 12 ay 900 TL ödeme imkanı bulunuyor. 2014 Nisan ayı itibari ile Toya Vista fiyatları 408 bin TL’den başlıyor.

Toya Vista teslim tarihi
Toya Grup tarafından Avcılar’da 2011 yılında temelleri atılan Toya Vista teslim tarihi: 2014 Ağustos.

Toya Vista Avcılar nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da bulunan Toya Vista metrobüs durağına yürüme mesafesinde Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Toya Vista adres bilgileri de şöyle: Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL

Toya Vista Avcılar iletişim bilgileri
Telefon: 0212 590 90 06
Web adres: www.toyavista.com

Proje Bilgisi: Toya Vista