Toya Vista teslim tarihi 5 ay sonra!

Toya Yapı Avcılar'da inşa ettiği Toya Vista projesini 5 ay sonra teslim etmeyi planlıyor

Toya Vista teslim tarihi 5 ay sonra!

25 Mart 2014 / Emlakwebtv
Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Toya Yapı tarafından Avcılar’da inşa edilen Toya Vista yüzde 1 KDV avantajı ile  5 ay sonra teslim ediliyor. Toya Yapı’nın Avcılar’ın merkezinde inşa ettiği ve  modern mimari yapısıyla dikkat çeken Toya Vista projesinde yüzde 1 KDV avantajı ile konforlu ve güvenilir bir yaşam sunuluyor. Toya ayrıcalığı ile Toya Vista’da ev sahibi olmak isteyenlerin hayalleri 5 ay sonra gerçekleşiyor.

Denizin ve gölün doğal güzelliğinin Toya Yapı’nın modern mimari yapısı ile birleştiği ve yaklaşık 3 bin metrekare yeşil alanda konumlanan Toya Vista’da denizin önünüzde gölün arkanızda olduğu manzara ile gün ışığından en verimli şekilde yararlanılabilmesi amaçlanıyor. Deniz ve göl manzarasının ayakların altına serildiği 15’inci katta konumlanan sosyal tesislerde fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi sağlıklı yaşam için tüm imkanlar sunuluyor.  Toya Vista sakinleri, kafeterya, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanlarıyla yaşama alanlarından uzaklaşmadan hoşça vakit geçirme imkanına sahip olacak.

Toya Vistaya yoğun İlgi
5 ay sonra teslimlerin tamamlanacağı ve ailelere yönelik olarak tasarlanan Toya Vista projesinin yüzde 50’den fazlası satıldı.  Merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, deniz ve göl manzarası, malzeme kalitesi ile farklılık yaratan proje İstanbul dışından da büyük ilgi ve talep görüyor. Avcılar, Bahçelievler, Küçük Çekmece bölgesinde yaşayanların da yoğun ilgi gösterdiği Toya Vista’da 99 m² ile 162 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 konforlu daireler bulunuyor. Dairelerin  iç kapıları ve mutfak dolaplarında lake kaplama tercih edilirken banyo ve mutfakta birinci sınıf  seramik kaplama kullanılıyor.

Ticari Birimlerin Kiralamaları Başladı
Toya Vista’da bulunan ticari birimlerin kiralanmasına da başlandı. Beş ay sonra hayatın başlayacağı Toya Vista’da kiralamalarla ilgili detaylı bilgi için www.toyayapi.com web sitesini ziyaret ederek “Kiracı Talep Formu”nu doldurabilir  ya da 212 590 90 06 numaralı satış ofisini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ulaşım kolaylığı
E-5'e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Toya Vista sakinleri günümüzün en büyük problemi ulaşım sorununu yaşamıyor.
www.toyavista.com

Proje Bilgisi: Toya Vista