Toya Vista’ya bölge halkından büyük ilgi

Toya Yapı tarafından İstanbul Avcılar’da inşa edilen Toya Vista, rezidans konforu ve ulaşım avantajlarıyla tercih ediliyor

Toya Vista’ya bölge halkından büyük ilgi

18 Aralık 2012 / emlakwebtv
Toplam 6 bin 200 metrekare üzerinde 132 konutun yer aldığı Toya Vista’da 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Projedeki 2+1 daireler 287 bin TL’den, 3+1 daireler ise 379 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Projeden yüzde 1 peşinatlı ödeme seçeneğinden veya ilk 18 ay 900 TL taksitli ödeme kampanyasından faydalanılarak konut sahibi olunabiliyor.

Toya Vista, projenin 15’inci katında konumlandırılan ve denizi ayaklarınızın altına hissettiren sosyal tesisleriyle dedikkat çekiyor. Sağlıklı bir yaşam konseptinin öne çıktığı Toya Vista’da      yaklaşık 3 bin metrekare  yeşil alan yer alıyor. Sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlayacak  fitness, buhar banyoları gibi sosyal tesisleri açık havuz tamamlıyor.

Ev sahiplerinin yaşam alanlarından uzaklaşmadan sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılayacağı projede yaşamın 2014 yılında başlaması planlanıyor.

“2+1 daireler tükenmek üzere”
Toya Vista’nın ailelere yönelik olarak tasarlandığına dikkat çeken Toya Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu “Projemizde dairelerin kullanışlı olarak planlanmasına özel önem gösterdik. 2+1 dairelerimiz dahi kapalı mutfaklı, ebeveyn banyolu ve çamaşır odalı olarak planladık” dedi. 99 metrekarelik 2+1 daire satışlarının tamamlanmak üzere olduğu belirten Topaloğlu, projenin Avcılar’daki merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, deniz ve göl manzarası, malzeme kalitesi konularında farklılık yarattığını bu sebeple projeyi İstanbul dışından da satın alanların olduğunu belirtti. Topaloğlu Avcılar, Beylikdüzü, Küçük Çekmece bölgesinde yaşayanların Toya Vista projesine gösterdikleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdi. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.toyavista.com adresine tıklayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Vista