Toya Vista’ya büyük ilgi

Toya Yapı’nın İstanbul Avcılar’da inşa edilen Toya Vista, depreme karşı sağlam ve güvenli olması, merkezi konumu, ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor

Toya Vista’ya  büyük ilgi

18 Ocak 2013 / emlakwebtv
Toya Vista, müşterilerine avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Toya Vista’dan daire sahibi olmak isteyenler ilk 18 ay 900 TL taksit ödemeli seçeneği  (yüzde 0,61 kredi oranı ile 120 ay vade imkanı) veya yüzde 1 peşinat seçeneği ile banka kredili ödeme alternatifiyle bu isteklerine kavuşabiliyor.

Modern Mimarı, Deniz ve Göl Manzarası

Modern mimari yapısı, ev sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap veren tasarımı; deniz ve göl manzarası ile birleştiren Toya Vista benzersiz bir hayatın kapılarını aralıyor. Toplam 6 bin 200 metrekare üzerinde 132 konutun yer aldığı proje 99 m2 ile 162 m2 arasında değişen 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Toya Vista’da 2+1 daire fiyatları 283 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları 386.000 TL’den başlıyor. Projeden %1 peşinatlı ödeme seçeneğinden veya 120 ay vadede %0,61 kredi oranıyla ilk 18 ay 900 TL taksitli ödeme kampanyasından faydalanılarak konut sahibi olunabiliyor.

Toya Vista, projenin 15’inci katında konumlandırılan ve denizi ayaklarınızın altına hissettiren sosyal tesisleriyle de dikkat çekiyor. Sağlıklı bir yaşam konseptinin öne çıktığı Toya Vista’da      yaklaşık 3 bin metrekare  yeşil alan yer alıyor. Sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlayacak  fitness, buhar banyoları gibi sosyal tesisleri açık havuz tamamlıyor.
Ev sahiplerinin yaşam alanlarından uzaklaşmadan sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılayacağı projede yaşamın 2014 yılında başlaması planlanıyor.

“2+1 daireler tükenmek üzere”

Toya Vista’nın ailelere yönelik olarak tasarlandığına dikkat çeken Toya Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu, “Projemizde dairelerin kullanışlı olarak planlanmasına özel önem gösterdik. 2+1 dairelerimiz dahi kapalı mutfaklı, ebeveyn banyolu ve çamaşır odalı olarak planladık” dedi.
99 m2’lik 2+1 daire satışlarının tamamlanmak üzere olduğunu belirten Topaloğlu, projenin merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, deniz ve göl manzarası malzeme kalitesi konularında farklılık yarattığını bu sebeple projeden İstanbul dışından’da satın alanlar olduğunu, özellikle Avcılar, Bahçelievler, Küçük Çekmece bölgesinde yaşayanların Toya Vista projesine gösterdikleri ilgiden çok memnun olduklarını belirtti.

Ulaşım avantajı

E-5'e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunuyor. Toya Vista her biri modern mimariye uygun tasarlanmış daireleri, girişinde yer alan çarşısı, modern görünümlü bahçesi, çocuklar için oyun alanları, sosyal tesisi, deniz manzaralı havuzu, fitness salonu ve kafeteryası, kapalı otoparkı, 7/24 güvenlik sistemi ile kalitenin, güvenin konforun, lüksün ve kolaylığın buluştuğu mükemmel bir yaşam alanı ve güvenilir bir yatırım fırsatı sunuyor.

Proje Bilgisi: Toya Vista