Toya Vista

Toya Yapı projesi Toya Vista Avcılar'da teslimler bu ay itibariyle başladı

Toya Vista

Toya Yapı tarafından Avcılar’da konumlandırılan Toya Vista projesi Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasını konut sahiplerine sunuyor. Toya Vista satılık daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. Toya Vista’da yer alan daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde bulunuyor. Toya Vista Avcılar’da konut sahiplerine birçok hizmet de sunuluyor. Bu hizmetlerden biri 3 bin metrekarelik yeşil alan. Toya Vista özellikleri arasında da koşu ve yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, dinlenme alanlarının yanı sıra fitness salonu, açık yüzme havuzu, bay-bayan buhar odası ve kafetarya yer alıyor.

6 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen Toya Vista projesi temeli2011 yılında atılmış olup, bu ay itibari ile yaşam başlıyor. Toplam 132 adet dairenin yer aldığı Toya Vista projesi güvenlik sistemleriyle de dikkat çekiyor.

Toya Vista fiyat listesi ve ödeme planı
Toya Vista fiyatları
ve ödeme planları ilke konut sahibi olmak isteyenlere kolaylıklar sağlıyor. Toya Vista satılık daire fiyatları 408 bin TL’den başlıyor. Toya Vista ödeme planı kapsamında ise yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Ayrıca Toya Vista’dan konut sahibi olmak isteyenler 120 aya kadar taksit yapabiliyor.

Toya Yapı akıllı telefon uygulamalarıyla da konut sahiplerinin dikkatini çekiyor. Toya Yapı, Toya iPad/iPhone uygulaması” kapsamında Apple kullanıcılarının da Toya Yapı’nın tüm projelerine detaylı olarak ulaşabilmesini amaçlıyor. Toya Vista’dan ev almak isteyen Apple ürün sahipleri iPad ve iPhone kullanıcıları uygulamayı indirmelerinin ardından “Google Haritalar” üzerinden İstanbul’da bulundukları yerden uygulamanın gösterdiği güzergahlardan seçtiği Toya Yapı projesine ulaşabiliyor.

Toya Vista satılık daireler modern çizgilere sahip hazır mutfaklardan, banyoya, vestiyer dolabından çamaşır odası ve split klimasına anahtar teslimi olarak rahatını ve mutluluğunu önemseyenlerle buluşturuluyor.

Toya Vista nerede?
Toya Vista ulaşım
konusunda da oldukça kolay bir noktada konumlandırılıyor. Toya Vista evleri E-5’e, Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesi yakınlığının yanı sıra Avcılar İDO iskelesi ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na olan yakın mesafesiyle ulaşım alternatifleri sunuyor. Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alan Toya Vista adres bilgileri “Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL”

Toya Vista iletişim bilgileri
Avcılar Toya Vista satış ofisine 0 212 590 90 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Toya Vista