Toya Yapı’dan Avcılar'a 'Vista' görüşü

Toya Yapı, Avcılar’da hayata geçirdiği Toya Vista konutlarıyla, Hem Marmara Denizi’ni hem de Küçükçekmece Gölü’nün manzarasını görüyor

Toya Yapı’dan Avcılar'a 'Vista' görüşü

2 Ekim 2012 / emlakwebtv
Toya Yapı’nın İstanbul Avcılar’da yapımı devam eden Toya Vista projesi, modern mimari yapısı, deniz ve göl manzarası eşliğinde bir hayatın kapılarını aralıyor. 2014 yılında teslim edilmesi hedeflenen Toya Vista konutları, 132 konutuyla yeni ev sahiplerini bekliyor.  Toya Vista’da, 99 metrkare ile 162 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Toplam 132 konutun bulunduğu projede daire fiyatları 255 bin TL’den başlıyor. Güven ve kalitenin temel alındığı Toya Vista evleri modern ve seçkin görüntüsü kadar iç tasarımları ile de dikkat çekiyor. Konutlar, modern çizgilere sahip hazır mutfaklardan, banyoya, vestiyer dolabından çamaşır odası ve split klimasına anahtar teslimi olarak rahatını ve mutluluğunu önemseyenlerle buluşturuluyor.
Deniz manzaralı havuzun ve sosyal tesisler Toya Vista’da
Projenin 15’inci katında konumlandırılan ve denizi ayaklarınızın altına hissettiren sosyal tesisler, Toya Vista sakinlerinin yaşam alanlarından uzaklaşmadan sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılıyor. Toya Vista sakinleri tam donanımlı sosyal tesislerde bir yandan kendileri ve komşuları için tasarlanan kafeteryada vakit geçirirken bir yandan da deniz ve göl manzarası eşliğindeki havuzdan yararlanabiliyor.
Toya Vista’da ulaşım problem olmaktan çıkıyor
Toya Vista evleri, merkezi konumu ve  E-5’e, Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesi yakınlığının yanı sıra Avcılar İDO iskelesi ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na olan yakın mesafesiyle ulaşım alternatifleri sunuyor.

Firma Bilgisi: Toya Yapı