Trabzon Akyazı stadyumunda canlı yayın tartışması

Trabzon Akyazı Stadyumu, bugün TOKİ yetkilileri ile Trabzonsporlu yöneticiler arasındaki tartışmaya tanık oldu. TOKİ görevlileri, bir yönetici hakkında şikayetçi oldu

Trabzon Akyazı stadyumunda canlı yayın tartışması

Trabzon'da tamamlanması yılan hikayesine dönen Akyazı Stadumu bugün Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral ve TOKİ yetkilileri arasında yaşanan bir tartışmaya tanık oldu. Tartışma Saral'ın TRT'de yayınlanacak söyleşisine TOKİ yetkililerinin "izin istemesi" sonucu yaşandı.

TOKİ yetkililerinden izin çıkışı
Öğle saatlerine doğru yanındaki TRT ekibi ile Trabzon Akyazı Stadyumunun önüne gelen yönetici Gökhan Saral, TOKİ yetkililerinin gerekli izinlerin alınıp alınmadığı yönündeki sorusuyla karşılaştı. Herhangi bir iznin alınmadığını gören TOKİ görevlileri, arka planda stadyumun gözükebileceği bir söyleşinin yapılmasına izin veremeyeceklerini söylemesi üzerine tartışma büyüdü. 

Kısa süreli arbede
Gökhan Saral'ın, TOKİ yetkililerinin uyarılarına rağmen, söyleşiye başlaması üzerine kısa süreli bir arbede yaşandı. Röportajın devam ettiği zaman dilimi içinde de bölgeye polis ekiplerinin geldiği görüldü. Taraflar arasındaki tartışmanın daha da büyümesi üzerine TRT görevlileri ve Saral araçlarına binerek bölgeden ayrıldı.

TOKİ yetkilileri şikayeti oldu
Saral'ın bölgeden ayrılmasının ardından TOKİ yetkililerinin karakola giderek şikayetçi oldukları öğrenildi.