Trakya Cam ‘İstanbul Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini sergileyecek

Şişecam iştiraklerinden Trakya Cam Sanayii A.Ş,TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek “İstanbul Yapı Fuarı”nda ileri teknoloji üretimi yeni cam ürünlerini tanıtacak.

Trakya Cam ‘İstanbul Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini sergileyecek

24 Nisan 2013 / emlakwebtv
Şişecam Topluluğu iştiraklerinden Trakya Cam Sanayii A.Ş, 24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü’nde düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı’na katılacak. Trakya Cam, kentsel dönüşüm projelerinde enerji performansı yüksek cam kullanımı talepleri, mimaride şeffaflık arayışı gibi geleceğin binalarının ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan son teknoloji ürünlerini fuarda tanıtacak. Trakya Cam, AR-GE çalışmalarına, yeni teknoloji ve ürün geliştirme konusuna verdiği önemi, enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü ve dekorasyon kullanımına uygun geliştirdiği yeni ürünleriyle sergileyecek.

Trakya Cam standı ürünlerin çeşitliliği ve yeniliğiyle ilgi çekecek
Trakya Cam standını ziyaret edenler, Isıcam Klasik’e göre yaklaşık dört kat daha iyi ısı yalıtımı sağlayan yeni ürün üçlü yalıtım camı “Isıcam Sinerji 3+” ile çağdaş tasarımlarıyla TRC Deco classic ve TRC Elit Glass serilerine eklenen yeni buzlu cam desenlerini inceleyebilecek. Ayrıca, TRC Flotal extra clear markasıyla, mekânlara aydınlık ve parlaklık katan düşük demirli ayna, yeni ve beyaz renk seçeneğinin eklendiği TRC Gökkuşağı boyalı camlar da ziyaretçilerin ilgisine sunuluyor. Şeffaflığı sayesinde, arkasında sergilenen objeleri gerçek renklerinde ve parlaklıklarında gösteren düşük demirli düzcam TRC Helio extra clear ile yeni renk seçeneğiyle yapı sektörüne cephe kaplamada yeni çözümler sunacak olan TRC Tentesol T gümüş ürünü de ziyaretçilerin ilgisini çekecek ürünler olarak fuarda yerini almış durumda.

Trakya Cam Sanayii A.Ş., ürünlerini fuarda dört ana bölümde sergiliyor
1-Enerji tasarrufunda cam
Trakya Cam Sanayii A.Ş. tarafından geliştirilen; ısıtma enerjisinden yüzde 50’ye varan oranda tasarruf sağlanabilen, pencerelerde en iyi ısı yalıtımı sağlayan kaplamalı camlar; “Isıcam Sinerji” ve “Isıcam Konfor” ürünleriyle fuarda yer alıyor. Ürünlerin yalıtım özellikleri, standa dekorasyon içinde yer alacak düzeneklerle ziyaretçiler tarafından test edilebilecek. Isıcam Sinerji ile ısı kayıpları standart çift cama göre yüzde 50 azaltılmakta ve yakıt masraflarından tasarruf sağlamakta, Isıcam Konfor ise, ısı kontrol özelliğine ilave olarak, güneş kontrol özelliğine de sahip olduğundan, kışın yakıt, yazın da klima masraflarından tasarruf sağlıyor.

Ayrıca Trakya Cam’ın prestijli binalarda imzası olan güneş ısısı girişini sınırlandırarak klima kullanılan ortamlarda soğutma giderlerinden tasarruf sağlayan, reflektif güneş kontrol camları TRC Tentesol ve TRC Tentesol T, mimar ve tasarımcılara sunulan cephe kaplamada cam seçenekleri olarak standa yer alıyor.

2-Güvenlikte cam
Çeşitli darbelere dayanıklı TRC Lameks ve TRC Duracam’ın emniyet ve güvenliğiniz için sunduğu çözümler de Trakya Cam standında sergileniyor.

3-Gürültü kontrolünde cam
Sessizliğin cam ile sağlanabildiği TRC Acoustic Lameks’in özellikleri standa dekorasyon içinde yer alan ünitede test edilebiliyor.

4-Dekorasyonda cam
Özel olarak tasarlanmış TRC Elit Glass buzlu camlar, rengârenk seçenekleriyle TRC Gökkuşağı markalı boyalı camlar, mekânlara aydınlık ve parlaklık katacak TRC Flotal aynalar, mekân tasarımlarında ve yaşam alanlarına yeni boyutlar katmak üzere ziyaretçilerle buluşuyor.

Firma Bilgisi: Istanbul Yapı