Transform Fikirtepe fiyatları 331 bin TL’den başlıyor

14 Ekim 2016 tarihinde görücüye çıkan Transform Fikirtepe projesinde daire fiyatları 331 bin TL’den başlıyor

Transform Fikirtepe fiyatları 331 bin TL’den başlıyor

Obaköy Gayrimenkul ile Haldız Grup ortaklığında hayata geçirilen Transform Fikirtepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda yükseliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen projede ilk teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanıyor.

Toplam 22 bin 466 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Transform Fikirtepe, 4 blokta 1.080 adet daire ile 12 adet ticari birimden meydana geliyor. İnşaat alanı 157 bin metrekare olan projede üç blok konutlardan bir blok ise home ofislerden oluşuyor.

1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipi seçeneklerine yer verilen Transform Fikirtepe projesinde dairelerin alanı 43 metrekareden başlıyor, 276 metrekareye kadar çıkıyor. Projenin 10 bin metrekarelik kısmı ortak kullanım alanına ayrılıyor.

Transform Fikirtepe projesinde daire fiyatları minimum 331 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Lansman dönemine özel yüzde 5 oranında indirim yapılıyor. Vadeli alımlarda ise 120 aya kadar yüzde 0,80 faiz oranı ile taksitlendirme yapılabiliyor.

Deniz manzarasına hakim olan Transform Fikirtepe projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; 2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, açık spor alanları, kafe ve restoranlar, kapalı çocuk oyun salonu, seyir terası ve daha birçok aktivite alanı bulunuyor.

Metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan Transform Fikirtepe’nin bir cephesi E-5 karayoluna bir cephesi yeni Prestij Caddesi’ne bakıyor. Ayrıca proje, Kadıköy’e, Kadıköy-Kartal metrosuna, Marmaray’a, Avrasya Tüneli’ne ve Bağdat Caddesi’ne de yakın mesafede.

 

Firma Bilgisi: Obaköy Gayrimenkul - Haldız Grup
Proje Bilgisi: Transform Fikirtepe