Trea Residence İstanbul

Trea Residence, İstanbul Kağıthane ilçesinde Özbaş Yapı inşaat kalitesi ile yükseliyor

Trea Residence İstanbul

Trea Residence, İstanbul Kağıthane ilçesinde Özbaş Yapı inşaat kalitesi ile yükseliyor. Proje tipi Rezidans olarak tasarlanmış ve uygulamaya geçirilmiştir.

Trea Residence özellikleri
Proje de konut sayısı 71 olup, arsa alanı 8.900 m2 'den meydana geliyor. Daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olacak şekilde inşa edilmiştir. Dairelerin büyüklüğü ise 54m2 ile 114 m2 arasında değişiklik gösteriyor. Proje şehrin merkezinde olması ile ulaşım açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Proje içerisinde Fitness merkezi, Kapalı havuz, Sauna, hamam, 7/24 güvenlik birimleri, Çocuklar için oyun alanı bulunuyor.

Trea Residence fiyatları
Residence Trea projesinde daire fiyatları 645.000 TL'den başlayarak 2.000.000 TL kadar çıkıyor.

Trea Residence ödeme kolaylığı
Daire almak isterseniz, ödemeyi peşin yapabileceğiniz gibi banka kredisi gibi imkanlar da sunuluyor. Almak istediğiniz daire tutarının yüzde 25'ini peşin olarak verebilir, geri kalan tutarları vade farkı olmadan 24 aya kadar ödeme gibi imkanlar sağlanıyor. Proje içerisinde ticari alan da bulunuyor. Hem dairenizi hem de işyerinizi aynı yerde yapabilir ve bu kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz.

Trea Residence avantajları
Projenin bir diğer avantajı ise şehir konumunda olması ile sağladığı verimdir. Çünkü istediğiniz alışveriş merkezine veya ticari işletmelere yakın mesafede olması hayat yaşam standardınızı yükseltecek ve size kaliteli ve rahat bir ayrıcalık sunacaktır. Projenin daireleri tamamen ihtiyaca cevap verecek şık ve modern tarzda tasarlanmış olup, görsellik ile ilgili her şey düşünülmüştür.

 

Proje Bilgisi: Trea Residence