Trendist Ataşehir'de yüzde 5 peşin taksitler 1 yıl sonra

Trendist Ataşehir ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 peşinatla rezidans sahibi olunabiliyor

Trendist Ataşehir'de yüzde 5 peşin taksitler 1 yıl sonra

Trendist projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda  Ataşehir'de  K Yapı-Solid İnşaat ortaklığında  inşa ediliyor. 820 konut bulunan Trendist Ataşehir projesi 8 kattan oluşan 13 blok ile 13 kattan oluşan 3 kule halinde tasarlandı. Trendist Ataşehir’de stüdyo1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 

Trendist Ataşehir ödeme planı
KDV oranının yüzde 1 olduğu Trendist Ataşehir ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 peşinatla  rezidans sahibi olunabiliyor. Taksit ödemelerine ise 1 yıl sonra başlanıyor. 1+0, 1+1, ve 2+1 daireler için peşinat yüzde 5 iken +01 ve 4+1 daireler için peşinat oranı yüzde 25 olarak uygulanıyor.

Trendist Ataşehir fiyatları
Trendist Ataşehir projesinde 1+0 konutların fiyatları 320 bin liradan, 1+1 konutların fiyatları ise 329 bin liradan başlıyor.

Trendist Ataşehir 

Trendist Ataşehir teslim tarihi
Ekim 2016'da konut teslimlerinin başlayacağı Trendist Ataşehir projesi 57 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Konutların alanları 32 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Trendist Ataşehir'de açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, Türk hamamı, tenis kortu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, avm, fitness center ve pek çok sosyal birim sıralanıyor. 

Ataşehir Kent Park 

Trendist Ataşehir nerede konumlanıyor
Trendist Ataşehir projesi, İstanbul’un en özgün konseptli kent parkı olarak tasarlanan Atapark’a da komşu olmaya hazırlanıyor. Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Atapark, İstanbul’un en büyük kent parklarından biri olarak tasarlandı. 110 dönüm arazi içine tasarlanan Atapark projesinde botanik bahçeleri, şelaleler, göletler, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kelebek adası, seyir terasları, akvaryum, etkinlik ve dinlenme alanları yer alacak. Yalnızca Ataşehirlilerin değil tüm İstanbul’un cazibe merkezi olarak konumlandırılan parkta İstanbullular, şehrin merkezinde kuş sesleri eşliğinde yeşilin ve huzurun tadını doyasıya çıkaracak. Ataşehir Belediyesi tarafından tasarlanan Atapark projesinin yapımına Kasım ayında başlanması planlanıyor.

Trendist Ataşehir İletişim:
Adres: Ataşehir Bulvarı No:19 Ataşehir İstanbul
Web: http://www.trendistatasehir.com/
Telefon: 0216 455 33 33 / 444 6 212

 

 

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir