Trendist Ataşehir fırsatları 9 Nisan’da sona eriyor

Trendist Ataşehir projesindeki konutlar, 9 Nisan’a kadar avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede daire fiyatları 262 bin TL’den başlıyor

Trendist Ataşehir fırsatları 9 Nisan’da sona eriyor

27 Mart 2014 / Posta Gazetesi

K Yapı ve Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir’de 9 Nisan’a kadar avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yapımına Ekim 2013’de başlanan Trendist Ataşehir projesininin kaba inşaatının yüzde 30’u tamamlandı. 13 adet 8 katlı, 3 adet ise 33 katlı, olmak üzere 16 blokta toplam 820 adet daireden oluşan projenin yüzde 45’i ise satıldı.

Yüzde 1 KDV avantajı

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Trendist Ataşehir’de 9 Nisan’a kadar geçerli olan daire fiyatları 262 bin TL ile 982 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışa sunulan proje için anlaşmalı bankalarda 12 aydan 120 aya kadar farklı vade seçenekleri sunuyor. 3+1 ve 4+1 dairelerin peşin ödemesi durumunda ise yüzde 2 oranında indirim avantajından yararlanılabiliyor.

Atapark’ın yanında yükseliyor

Trendist Ataşehir projesi İstanbul’un özgün konseptli kent parkı olarak tasarlanan Atapark’a da komşu olmaya hazırlanıyor. Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Atapark, İstanbul’un en büyük kent parklarından biri olarak tasarlandı. 110 dönüm arazi içine tasarlanan Atapark projesinde botanik bahçeleri, şelaleler, göletler, kelebek adası, seyir terasları, akvaryum, etkinlik ve dinlenme alanları yer alacak. 

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir