Trendist Ataşehir fiyat bilgileri!

Trendist Ataşehir projesinde konut sahibi olmak isteyenler minimum 295 bin TL'den maksimum 953 bin TL'den konut satın alabiliyor

Trendist Ataşehir fiyat bilgileri!

4 Haziran 2014 / Emlakwebtv
3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Trendist Ataşehir fiyat bilgileri açıklanmış olup, Trendist Ataşehir’de toplam 820 adet daire bulunuyor. Trendist Ataşehir fiyat bilgilerini proje kapsamında yer alan daire ve mağaza sayısına göre açıklıyor. Trendist Ataşehir projesinde daire dışında 43 adet de mağaza yer alıyor. 13 katlı ve 33 katlı toplam 16 bloktan meydana gelen Trendist Ataşehir fiyat bilgilerini açıklamadan önce proje özelliklerini açıklayalım. Trendist Ataşehir projesi konut sahiplerine yürüyüş yolları, spor ve dinlenme alanları, yüzme havuzu, sauna ve buhar banyosu gibi hizmetleri sunuyor. Teslim tarihi olarak da 2016 yılını veriyor.

Trendist Ataşehir fiyat bilgileri
Trendist Ataşehir fiyat bilgileri Haziran ayı ile birlikte 295 bin TL’den başlıyor. Trendist Ataşehir fiyatları 953 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Trendist Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de inşa edilen Trendist Ataşehir adres bilgileri şöyle: Atatürk Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No. 25 (Ataşehir Bulvarı) Ataşehir / İstanbul. Trendist Ataşehir satılık daireler toplu taşıma ve özel araç ile gidebilmek oldukça kolay gözüküyor. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Trendist Ataşehir Ataşehir Bulvarı’nda yer almakta olup, dolmuş ve otobüs hatları düzenli olarak gitmektedir.

Trendist Ataşehir iletişim bilgileri
Tel : 0216 455 33 33
Web: www.trendistatasehir.com

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir