Trendist Ataşehir nerede?

K Yapı-Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir'in nerede olduğu bilgisine haberimizden ulaşabilirsiniz

Trendist Ataşehir nerede?

K Yapı-Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir 820 konuttan oluşuyor. 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri olan Trendist Ataşehir'de 8 katlı 13 blok ve 13 katlı 3 blok yer alıyor.

Trendist Ataşehir satılık daireler 1+0'dan 4+1'e kadar tasarlanıyor. Trendist Ataşehir fiyatları 301 bin TL'den başlıyor ve Trendist Ataşehir ödeme planı kapsamında yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Buna göre Trendist Ataşehir ödemeleri yüzde 5 peşinat ve 1 yıl sonra taksitlerin başlıyor olması şeklinde yapılıyor.

Trendist Ataşehir sosyal imkanlar
Trendist Ataşehir'de açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, Türk hamamı, tenis kortu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, avm, fitness center ve pek çok sosyal birim yer alıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Trendist Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de hayata geçirilen projesine, toplu taşıma ve özel araçla gitmek oldukça kolay.Trendist, Ataşehir Bulvarı'nda yer alıyor. Dolmuş ve otobüs duraklarına yakın mesafede olup, toplu taşıma araçları düzenli olarak gitmektedir.

trendist-ataşehir-nerede

Trendist Ataşehir iletişim bilgileri
Tel : 0216 455 33 33
Web: www.trendistatasehir.com

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir