Trendist Ataşehir son durum!

Trendist Ataşehir son durum detayları haberimizde yer alıyor

Trendist Ataşehir son durum!

Trendist Ataşehir son durum detaylarından önce projeyi inceleyelim. Trendist Ataşehir K Yapı ile Solid İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. Trendist Ataşehir projesinde toplam 820 adet daire bulunuyor. Trendist Ataşehir Evleri 8 katlı 13 blok ve 13 katlı 3 bloktan oluşuyor. 1+0'dan 4+1'e kadar konut tiplerinin yer aldığı Trendist Ataşehir son durum detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Trendist Ataşehir projesi özellikleriyle dikkat çekiyor. Trendist Ataşehir'de açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, Türk hamamı, tenis kortu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, avm, fitness center ve pek çok sosyal birim yer alıyor.

Trendist Ataşehir fiyatları son güncellemelere göre 301 bin TL'den başlıyor. Trendist Ataşehir ödeme planı kapsamında Akbank, Yapıkredi, Garanti, Fibabanka, ING Bank ve Odeabank'tan kredi kullanma imkanı sağlanıyor.

Trendist Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Trendist Ataşehir'de konumlandırılıyor.

Trendist Ataşehir adres bilgileri: Atatürk Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No. 25 (Ataşehir Bulvarı) Ataşehir / İstanbul

Trendist Ataşehir'e nasıl gidilir?
Trendist Ataşehir projesine; toplu taşıma ve özel araç ile gidebilmek oldukça kolay. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Trendist Ataşehir Ataşehir Bulvarı'nda yer almakta olup, dolmuş ve otobüs hatları düzenli olarak gitmektedir.

Trendist Ataşehir son durum!
K Yapı ve Solid İnşaat işbirliğiyle Ataşehir'de hayata geçirilen Trendist Ataşehir'de hafta sonu etkinliği düzenlendi. Ünlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson'un mini bir konser verdiği etkinlikte davetliler eğlenceli bir gün geçirdi. İlk yılında yüzde 65'lik satış rakamına ulaşılması nedeniyle düzenlenen etkinlikte, davetliler ile projenin reklam yüzü Mazhar Alanson bir araya gelerek sohbet etti. Trendist Ataşehir'deki dairesi tamamlandığında müzik çalışmalarını yeni evinde sürdüreceğini belirten Mazhar Alanson, yeni komşularıyla da tanışmış oldu.

Trendist Ataşehir iletişim bilgileri
Tel : 0216 455 33 33
Web: www.trendistatasehir.com

 

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir