Trendist Ataşehir teslim tarihi!

Trendist Ataşehir, 7 katlı binaları, 33 katlı rezidans kuleleri ve trendist kuleleri ile yükseliyor

Trendist Ataşehir teslim tarihi!

Trendist Ataşehir konutları, parkın hemen yanında muhteşem manzarası, konforu ve estetik yapısı, 7 katlı binalar, 33 katlı rezidans kule ve trendist kuleleri yükseliyor. Trendist Ataşehir K yapı ile Solid inşaat tarafından hayata geçirilen binalar ailelerin tüm ihtiyacını karşılayacak nitelikte projelendirilmiş, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri sunulmuştur. Rezidans stüdyo daire, trendist kuleleri ise ağırlıklı olarak 3 oda 1 salon şeklinde düşünülmüştür.

Trendist Ataşehir ayrıcalıkları
Projede her türlü ayrıntıya önem verilmiş, açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı spor alanları, hamam, sauna, çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol sahaları ve yürüyüş parkuru oluşturulmuştur. Ataşehir Kent Parkı'nın yanı başında oluşu, doğal yeşil alanlar ve temiz bir atmosfer yaratıyor. Ayrıca çarşısı sayesinde alışveriş için uzaklara gitmenize gerek kalmıyor. Çünkü çarşıdaki dükkanlar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Trendist Ataşehir özellikleri
Konut sayısı 830 olan ve herkesin kendine uygun bir daire bulabileceği projede 301 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışa devam edilmektedir. KDV oranı ise sadece yüzde 1'dir. Açık ve kapalı otopark, hidrofor, jeneratör, su deposu, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve paratoner bulunması da projeye ayrıcalık katan diğer özelliklerdir. Gece bekçisi ve güvenlik kameraları ile 24 saat güvenlik sağlanan proje konum itibari ile de toplu taşıma ve anayollara da oldukça yakındır.

Trendist Ataşehir teslim tarihi
Projenin teslim tarihi Aralık 2015 olarak belirlenmiştir.

 

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir