Trendist Ataşehir'de son 60 daire için kampanya

Son yıllarda gerçekleştirilen en özgün projelerden Trendist Ataşehir'de son 60 daire için teşekkür kampanyası düzenlendi

Trendist Ataşehir'de son 60 daire için kampanya

Son yıllarda gerçekleştirilen en özgün projelerden Trendist Ataşehir'de son 60 daire için teşekkür kampanyası düzenlendi. Kampanya kapsamında son 60 daireye özel 60 aya yüzde 0,60 fırsatı sunuluyor. 

Lokasyonu ve mimarisi ile dikkat çeken Trendist Ataşehir, sunduğu farklı daire seçenekleri, sosyal tesisleri, yüksek yatırım değeri ve yeşil alanları ile dikkat çekiyor. Ataşehir'in simge projelerinden olan Trendist Ataşehir'de projenin tamamlanmasına az bir süre kala son 60 daire için indirimli kredi kampanyası fırsatı sunuluyor. 

K Yapı ve Solid İnşaat ortaklığı ile geleceğin finans merkezi Ataşehir'de hayat bulan Trendist Ataşehir, 3 adet 33 katlı, 13 adet 8 katlı olmak üzere toplam 16 bloktan meydana geliyor. 21 bin 500 metrekarelik peyzaj alanının dışında hemen yanında Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek 110 dönümlük Kent Park projesi ile daha geniş bi yeşil alanda yaşam vadediyor. 

Trendist Ataşehir'de son 60 daire için kampanya

Trendist'ten teşekkür kampanyası

Yaşamın başladığı Trendist projesinde yatırımcılar uygun ödeme seçenekleri ile aldıkları daireleri dilerse hemen kiraya verip kira geliri gibi çok önemli bir destek sağlayabiliyor. Teslimlerin başladığı Trendist Ataşehir'de son 60 daireye özel 60 aya yüzde 0,60 avantajı ile ev sahibi olma imkanı veriliyor. 

Proje, Ataşehir'in trafik yoğunluğundan etkilenmeden Tem Otoyolu ve D-100 karayolu bağlantılı lokasyonu ile Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakikalık mesafede, İstanbul Finans Merkezi başta olmak üzere birçok hastane, alışveriş merkezi ve okula yakınlığı ile öne çıkıyor. 

Trendist Ataşehir'de son 60 daire için kampanya

Trendist Ataşehir projesinin sosyal tesisi içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2'şer adet sauna, buhar odası, masaj odası, 562 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550 metrekare güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ve 2 adet çocuk oyun alanı yer alıyor. Rezidans bloğunda ise fitness, sauna, buhar odası, masaj odası, açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanı bulunuyor. 

Firma Bilgisi: K Yapı Ve Solid Inşaat
Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir