Tri G Rotana ne zaman açılacak?

Mar Yapı, Güneşli’deki yatırımlarına 30 katlı otel ve rezidans kulesi Tri G ile devam ediyor. Tri G Rotana 2016 son çeyreğinde misafirlerini kabul edecek

Tri G Rotana ne zaman açılacak?

Mar Yapı, Güneşli’de Tri G projesinin hayata geçiriyor. Körfez’in büyük otel zincirlerinden biri olan Rotana ile sermaye ortaklığı ile hayata geçecek olan Tri G Rotana projesinde, Mar Yapı yüzde 60, Rotana ise yüzde 40 paya sahip olacak.

Merkezi bir konumda bulunan ve 7 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilmesi planlanan proje, sekiz katta 152 odalı bir Centro otel, 17 katta toplam 153 adet rezidans, 2.500 metrekare ticari alan ve otelle rezidanslara ayrı hizmet verecek sosyal tesislerden oluşuyor.

Tri G Rotana nerede yükselecek?
Güneşli’de yaşam merkezlerine yakın bir lokasyonda bulunan Tri G Rotana, İstanbul’un en yoğun ve önemli iki ulaşım aksı olan D100 ve TEM otoyolunu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanıyor. Basın Ekspres Yolu aynı zamanda Atatürk Uluslararası Havalimanı’nı şehrin geri kalan kısmına bağlayarak kente akışı sağlarken, üzerinden günde yaklaşık 200 bin aracın geçtiği bağlantı yolu olma özelliğini taşıyor.

Üçgen tasarım
Suyabatmaz Demirel tarafından, 30 katlı ve tek bir kule olarak tasarlanan Tri G projesi, 2013 yılında MIPIM'de Architectural Review'ın Future Project Awards ödüllerinde birincilik alan anıtsal bir tasarıma sahip. Tamamen üçgen, gökyüzünü işaret eder formda inşa edilecek Tri G Rotana projesi yalın tasarımıyla dikkat çekerken, her katında kullanıcıya yapılmış geniş kullanılabilir alanlarıyla da dikkat çekiyor. 

 

Tri G Rotana ne zaman tamamlanacak?
2016 yılının son çeyreğinde misafirlerini kabul etmeye başlayacak olan Tri G Rotana, önümüzdeki aylarda Dubai’de Körfez yatırımcılarının beğenisine sunulacak.

 

 
"Tri G Rotana ne zaman açılacak?" Başlıklı Haberin Galerisi

Tri G Rotana ne zaman açılacak?

Tri G Rotana ne zaman açılacak?

Tri G Rotana ne zaman açılacak?

Tri G Rotana ne zaman açılacak?

Proje Bilgisi: Tri G Rotana