Triyanda Masal Evleri!

İzmir'in su ve doğa üzerinde kurulu ilk projesi olan Triyanda Masal Evleri, 30 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor

Triyanda Masal Evleri!

İzmir'in su ve doğa üzerinde kurulu ilk projesi olan Triyanda Masal Evleri, 30 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Toplam alanın yüzde 77'si özel peyzajla düzenlenmiş yeşil alana ayrılan Triyanda Masal Evleri doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor. 

Proje 450 metrekare açık havuz alanı, blokların önünden geçen su bantları ile yaz kış günün her saati suyun dinlendiren sesi ile huzur bulmanızı sağlayacak. Sosyal alanları ile dikkat çeken projede, tenis kortu, basketbol sahası, kafe, market, açık hava sineması bulunuyor. 

Triyanda Masal Evleri'nde; basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, bisikletle site çevre gezileri, açık havada spor ve egzersiz, kapalı spor salonunda ise bin metrekareye yayılan cardio ve fitness alanı, sauna, buhar odası, dinlenme alanları bulunuyor. 

 

Triyanda Masal Evleri!

 

Triyanda Masal Evleri nerede? 

İzmir'de hayata geçirilen Triyanda Masal Evleri, Pancar İzban/ Metro hattına 4 dakika, Çevre Yolu'na 5 dakika, Özel Medifema Hastanesi'ne 4 dakika, Torbalı Merkez'e 8 dakika, Kısıkköy Mobilya ve Demir Sanayi Merkezi'ne 8 dakika, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'na 14 dakika, Adnan Menderes Havaalanı'na 14 dakika, Özdere'ye 35 dakika, Kuşadası'na ise 35 dakika mesafede yer alıyor. 

Triyanda Masal kentin ana arterlerine ve bağlantı yollarına sadece bir kaç dakika mesafede. Alışveriş merkezlerine, sanayi sitelerine, havaalanı, eğitim kurumu ve hastanelere çok yakın. Projenin İZBAN Pancar İstasyonuna yakınlığına ragmen siteye özel ring servisiyle ulaşım daha da kolaylaşıyor.

"Triyanda Masal Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Triyanda Masal Evleri!

Triyanda Masal Evleri!

Triyanda Masal Evleri!

Triyanda Masal Evleri!

Firma Bilgisi: Egesel Inşaat
Proje Bilgisi: Triyanda Masal Evleri