Triyanda Masal İzmir Evleri!

Egesel İnşaat’ın İzmir Torbalı’da hayata geçirdiği Triyanda Masal İzmir’in su ve doğa üzerine kurulu ilk projesi

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Egesel İnşaat’ın İzmir Torbalı’da hayata geçirdiği Triyanda Masal İzmir’in su ve doğa üzerine kurulu ilk projesi.

30 bin metrekare alan üzerinde yayılan Triyanda Masal Evleri 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 117 metrekare ile 133 metrekare arasında değişen 317 adet daireden meydana geliyor. 2016 yılı Ekim ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Triyanda Masal Evleri, bölgenin ilk A Plus ofis projesi olma özelliği taşıyor.

İzmir’de bağlantı yollarına birkaç dakika mesafede yer alan projede İzban’a yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, Pancar İzban-Metro’ya 4 dakika, çevre yoluna 5 dakika, Torbalı merkeze 8 dakika, Adnan Menderes Havalimanı’na ise 14 dakika mesafede yükseliyor.

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Triyanda Masal fiyatları 285 bin TL’den başlayıp 335 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden konut satın almak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. 16 bloktan oluşan projede 2+1 daire büyüklükleri 117 metrekare, 3+1 daire büyüklükleri ise 133 metrekare olarak tasarlanıyor.

Triyanda Masal İzmir projesinin konut sahibi olacaklara sunduğu imkanlar içerisinde ise açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, süs havuzu, sauna, güneşlenme terası bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ve ebeveyn banyosu bulunuyor.

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Triyanda Masal Evleri nerede? 

Egesel İnşaat imzası ile yükselen Triyanda Masal Evleri İzmir’in güneyinde yer alan Ayrancılar’da yükseliyor. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları'na 14 dakika, Adnan Menderes Havaalanı'na 14 dakika, Özdere'ye 35 dakika, Kuşadası'na ise 35 dakika mesafede yer alıyor.

"Triyanda Masal İzmir Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Triyanda Masal İzmir Evleri!

Firma Bilgisi: Egesel Inşaat
Proje Bilgisi: Triyanda Masal Evleri