Trump Towers Residence’da sınırlı sayıda daire kaldı

Residence, ofis ve alışveriş merkezi bölümlerinden oluşan Trump Towers İstanbul’da rezidans dairelerin yüzde 70’inin satışı tamamlandı

Trump Towers Residence’da sınırlı sayıda daire kaldı

5 Nisan 2013 / emlakwebtv                      
Mecidiyeköy’de yükselen Doğan Holding yatırımı Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul; Brigitte Weber imzalı ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri sunuyor.

Yüzde 70’inin satışı tamamlandı
Trump Towers İstanbul’da rezidansların %70’inin satışı tamamlandı. Kalan sınırlı sayıda daire, elit bir yaşamın yanı sıra kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.
Toplam 204 daireden oluşan residence kulede daire metrekare fiyatları 7000 Dolar – 9500 Dolar arasında değişiyor. Sınırlı sayıda daire için satışlar devam ettiği için proje, yatırım piyasaları için de güvenli bir alternatif olarak değerlendiriliyor.

Standartlar yüksek
Trump Towers Residence’da her daire, kendine özgü stil ve ayrıcalıklar sunuyor. Daire büyüklüklerinin 94 m² ile 686 m² arasında değiştiği rezidanslarda rahat ve huzurlu yaşam Trump kalitesi ve hizmet anlayışı ile buluşuyor. Tavandan yere kadar cam cephe olarak planlanan daireler, İstanbul ve Boğaz manzarasını yüksek standartlarda bir yaşam keyfi ile buluşturuyor.

Beyaz eldiven hizmeti
Trump Towers Residence sunduğu hizmetler ile farkını ortaya koyuyor. ‘Beyaz Eldiven Concierge Hizmeti’ 7 gün 24 saat profesyonel ekibiyle, rezidans sakinlerinin her türlü isteğini anlık olarak karşılıyor. Butler ve vale hizmeti ile alışveriş siparişinden, faturaların ödenmesine, otel, uçak, restoran, konser rezervasyonlarından lounge katında davetlere kadar her şey organize ediliyor.

Kişiye özel şarap mahzeni
Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa standartlarındaki şarap mahzeni Trump Towers Residence’da yer alıyor. Her dairenin kendine özel 70 şişe kapasiteli mahzeni bulunuyor. Toplam 16 bin 800 şişe kapasiteli mahzende rezidans sakinleri misafirlerini ağırlayabiliyor, şarap tadım günleri düzenleyebiliyor.

Alışveriş ve eğlence keyfi yanı başınızda
Trump Towers Residence sakinleri aynı zamanda İstanbul’un en şık alışveriş merkezlerinden biri olan Trump Alışveriş Merkezi’nin ayrıcalığını yaşıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi’nde eğlence alternatifleri, yeme-içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi sosyal yaşamın vazgeçilmezleri yer alıyor. Rezidans sakinleri dairelerinden çıkıp sadece tek bir asansörle Trump Alışveriş Merkezi’nin renkli dünyasının içine dahil oluyor.

Trafik stresi yok
Lokasyon olarak İstanbul’un göbeğinde yer alan Trump Towers, metro ve metrobüs bağlantısı ile ulaşımı kolaylaştırıyor. Trump Towers’da yaşayanlar stresli ve yoğun İstanbul trafiğinde Mecidiköy’den Levent’e ya da Taksim’e sadece 10 dakikada ulaşabiliyor.


Trump Towers hakkında detaylı bilgi için http://www.trumpistanbul.com.tr/