TSKB’nin yeni Genel Müdürü Makbule Yönel Maya oldu

TSKB Gayrimenkul Değerleme’de, Genel Müdürlük görevini Makbule Yönel Maya devraldı

TSKB’nin yeni Genel Müdürü Makbule Yönel Maya oldu

6 Mart 2013 / emlakwebtv
5 Mart 2013 tarihinde yeni görevine başlayan Makbule Yönel Maya, güçlü ve profesyonel kadrosuyla 10 yılı aşkın süredir yaygın hizmet ağı ile Tüm Türkiye’ye global standartlarda çok yönlü hizmet sunan TSKB Gayrimenkul Değerleme’ye liderlik edecek.
Değerleme, danışmanlık, proje geliştirme ve fizibilite gibi konularda uluslararası standartlarda (IVSC) bağımsız ve tarafsız hizmet veren TSKB Gayrimenkul Değerleme tarafından yapılan açıklamada, TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdür Yardımcısı Makbule Yönel Maya’nın, 04 Mart 2013 itibariyle Kurumun Genel Müdürlük görevine atandığı bilgisi verildi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2003 yılında mezun olan Makbule Yönel Maya, SPK ve RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) lisanslı değerleme uzmanı.
Çalışma hayatına 2003 yılında başlayan Maya, gayrimenkul ve şehir planlamaya yönelik çeşitli pozisyonlarda görev almış, 2005 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak ‘Değerleme Uzmanı’ olarak çalışmaya başlamıştır. 2007 yılında Yönetici Yardımcılığı pozisyonuna getirilen Maya, 2008 yılında Yönetici, 2010 yılında Müdür ve 2012 yılı başında Kurumsal Değerleme Departmanı ile Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanmıştır.
Makbule Yönel Maya, 2013 yılı Mart ayı itibari ile TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Genel Müdür’ü olarak atanmıştır.

Firma Bilgisi: Tskb