Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası taşıyan Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası taşıyan Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor. 4, 14, 25 ve 26 katlı 23 adet bloktan meydana gelen projede toplam 1800 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Tual Bahçekent satılık daire alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan Tual Bahçekent projesinde açık yüzme havuzu, okul, çocuk oyun alanları, kreş, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi ve kapalı otopark yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Tual Bahçekent fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi belirlenmedi. Satışa çıkmak için gün sayan Tual Bahçekent projesinde konutların ve sosyal alanların yanı sıra, ticaret alanı, özel sağlık alanı, özel kültür alanı, özel ilköğretim alanı, özel kreş alanı, park alanları ve 57 adet dükkan bulunuyor. 245 milyon 551 bin 95 lira proje bedeline sahip olan Tual Bahçekent projesinin detaylarının önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor. 

Başakşehir 2. Kısım Mahallesi Hoşdere Mevkii'nde yükselen Tual Bahçekent projesi, Dağ Mimarlık ve Dağ Mühendislik Adi Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık Ortaklığı, 17 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirilen Emlak Konut Hoşdere 4. Etap ihalesini 1 milyar 90 milyon lira teklif vererek almıştı. Tual Bahçekent teslim tarihi olarak 2018 yılı Aralık ayı veriliyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent