Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

Dağ Mühendislik'in Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirdiği Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

Dağ Mühendislik'in Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirdiği Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor. Toplam 1.739 adet konuutan meydana gelecek olan Tual Bahçekent projesi 190 dönümlük arazi üzerinde kuruluyor. 

Geçtiğimiz günlerde tanıtım toplantısı gerçekleşen projede satışlar devam ediyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Tual Bahçekent projesinin 2,5 yılda tamamlanması planlanıyor. Proje, 1 milyar 90 milyon TL'lik bir yatırım bedeline sahip olacak. 

Tual Bahçekent Başakşehir'de yükseliyor

2019 yılında tamamlanması planlanan metro projesi ile bölge raylı sisteme entegre olacak.  Başakşehir Tual Bahçekent ise metro istasyonuna 5 dakika mesafede yer alıyor. Kuzey Marmara Otoyolu projesi ile dikkat çeken bölgede yer alan proje mega projelere olan yakınlığı ile yatırımcılardan ilgi görüyor. 

Tual Bahçekent projesinin sakinlerine sunduğu imkanlar içerisinde; çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, sauna, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve fitness merkezi bulunuyor. Projede konut ve ticari alanların dışında ise iki adet özel okul, iki adet kreş, bir devlet okulu, bir özel hastane ve sosyal tesis yer alıyor. Satışlar devam eden Tual Bahçekent fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent