Tual Bahçekent fırsatları sürüyor

Emlak GYO güvencesi ve Dağ Mühendislik imzasıyla inşa edilen Tual Bahçekent projesinde satışlar sürüyor.

Tual Bahçekent fırsatları sürüyor

Dağ Mühendislik imzası ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Tual Bahçekent projesinde fırsat dönemi sürüyor. Metrekare fiyatlarının 2.700 TL'den başladığı Tual Bahçekent'te yatırımcıya yüzde 3 peşinat ve 40 ay vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Tual Bahçekent'te satışlar devam ediyor
Dağ Mühendislik, Tual Bahçekent projesinde yatırımcıya özel ödeme kolaylıkları hazırladı. 190 bin metrekarelik alanda inşa edilen ve bünyesinde 1.739 adet konuta ek olarak ticari üniteler de barındıran proje 20 bloktan oluşuyor. Yatırımcıya ister yüzde 3 peşinatla, isterse de 40 ay vade farksız ödeme imkanı ile daire sahibi olma şansı sunan Tual Bahçekent ve hazırlanan kampanya hakkında bilgi veren Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ:

"Tual Bahçekent projemizde, yüzde 3 peşin ya da 40 ay vade farksız ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Projemiz mayıs ayının  ikinci haftası lansmana çıktı. Lansman sonrası gerçekleşen satışlardan son derece memnunuz..." ifadelerini kullandı.  

Tual Bahçekent fırsatları sürüyor

Tual Bahçekent projesi
İnşaat çalışmalarına Şubat 2016 tarihinde başlanan Tual Bahçekent özellikle lokasyonuyla yatırımcıdan büyük ilgi görmeyi sürdürüyor. 2019 yılından tamamlanması planlanan metro projesi ile raylı sisteme entegrasyonu sağlanacak Tual Bahçekent metro istasyonuna 5 dakikalık mesafede yer alıyor. 

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren projede yer alan sosyal olanaklar arasında kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası da bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent