Tual Bahçekent İstanbul Başakşehir'de!

Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası ile hayata geçirilen Tual Bahçekent İstanbul Başakşehir'de yükseliyor. Projede fiyatlar henüz belirlenmedi

Tual Bahçekent İstanbul Başakşehir'de!

Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası ile hayata geçirilen Tual Bahçekent İstanbul Başakşehir'de yükseliyor. Projede fiyatlar henüz belirlenmedi. 4, 14, 25, 26 ve 23 katlı bloklardan meydana gelen Tual Bahçekent projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. 

1.800 adet konuttan oluşan Tual Bahçekent projesi 152 bin 621 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Tual Bahçekent satılık daire alanları ise 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Tual Bahçekent teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılması bekleniyor. 

Detayları henüz açıklanmayan Tual Bahçekent fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. Başakşehir 2. Kısım Mahallesi Hoşdere Mevkii'nde yükselen Tual Bahçekent projesinin Şubat ayında satışa çıkması planlanıyor. Proje ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Tual Bahçekent projesinde dairelerin yanı sıra sosyal alanlar, ticaret alanı, özel sağlık alanı, özel kültür alanı, özel ilköğretim alanı, kreş alanı, park alanı ve 57 adet dükkan yer alıyor. Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık ortaklığı, 17 Mart 2015'te gerçekleşen Emlak Konut Hoşdere 4. Etap ihalesini 1 milyar 90 milyon lira teklif ile almıştı. Teal Bahçekent teslim tarihinin 2018 yılı Aralık ayı olması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent