Tual Bahçekent konumu ile öne çıkıyor

Dağ Mühendislik'in, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği projesi Başakşehir Tual Bahçekent konumu ile öne çıkıyor

Tual Bahçekent konumu ile öne çıkıyor

Dağ Mühendislik'in, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği projesi Başakşehir Tual Bahçekent konumu ile öne çıkıyor. Bir hafta içerisinde bin ön talep alan 190 bin metrekarelik alanda yükselecek olan projede, 1739 adet konut, ticari üniteler, özel hastane, özel okul, özel kreş ve bir devlet okuluna yer verilecek. 

Tual Bahçekent'te avantajlı konum

Başakşehir Bahçekent bölgesinde hayata geçirilecek olan Tual Bahçekent projesi, 2019 yılında tamamlanması planlanan metro projesi ile bölge raylı sisteme entegre olacak. Tual Bahçekent metro istasyonuna 5 dakika mesafede yer alıyor. Aynı zamanda, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi ile de ilgi görüyor. Bağlantı yolu ile TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun entegre edilmesi sonrasında, Başakşehir Bahçekent şehrin en önemli akslarından biri olacak. Üçüncü havalimanı inşaatının da bölgenin kuzeyinde inşa edilmesi yatırım değerini arttıracak. 

 

Tual Bahçekent konumu ile öne çıkıyor

 

Zengin sosyal donatılar

160 bin metrekarelik dev şehir parkının yanında inşa edilen Tual Bahçekent, aileler ve çocukların yeşiilin içinde yaşamasına fırsat veriyor. 1739 konut ve ticari alanların dışında, iki adet özel okul, 1 adet kreş, bir devlet okulu, bir özel hastane ve bir sosyal tesis bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerinin yer aldığı Tual Bahçekent projesinin sosyal donatıları arasında; kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası gibi bir çok alan bulunuyor. 

 

Tual Bahçekent konumu ile öne çıkıyor

 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent