Tual Bahçekent ön talep topluyor

Dağ Mühendislik'in Başakşehir'de hayata geçireceği Tual Bahçekent projesinde ön talep toplanıyor

Tual Bahçekent ön talep topluyor

Dağ Mühendislik'in Başakşehir'de hayata geçireceği Tual Bahçekent projesinde ön talep toplanıyor. Emlak Konut GYO güvencesi ile yükselen projede 1 haftada 1.000 adet ön talep geldi. 

Yüksek prim yapması beklenen Tual Bahçekent projesi 152 bin 621 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1.800 adet daireden meydana gelen Tual Bahçekent 160 bin metrekarelik dev şehir parkının yanı başında yer alıyor. 

Tual Bahçekent ön talep topluyor

2019 yılında tamamlanması beklenen metro projesi ile bölge raylı sisteme entegre olacak. Tual Bahçekent metro istasyonuna sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. Kuzey Marmara Otoyolu Projesi ile ilgi çeken bölgede yükselen dev projelere olan yakınlığı ile öne çıkıyor. 

Tual Bahçekent fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. Projede 1739 konut ve ticari alanların dışında, iki adet özel okul, iki adet kreş, bir devlet okulu, bir özel hastane ve bir de sosyal tesis bulunuyor.

Tual Bahçekent ön talep topluyor

Projede aynı zamanda basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve sauna bulunuyor. Ön talep toplanan Tual Bahçekent projesinde peşin, vade farkı olmadan banka kredili ödeme kolaylıkları sağlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent