Tual Bahçekent satışa çıkmayı bekliyor

İstanbul Başakşehir'de Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası ile yükselen Tual Bahçekent projesi satışa çıkmayı bekliyor

Tual Bahçekent satışa çıkmayı bekliyor

İstanbul Başakşehir'de Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası ile yükselen Tual Bahçekent projesi satışa çıkmayı bekliyor. Detayları henüz belli olmayan projenin fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi belirlenmedi. Başakşehir 2. Kısım Mahallesi Hoşdere Mevkii'nde yükselen projenin Şubat ayında satışa çıkarılması planlanıyor. 

1800 adet daireden oluşan Başakşehir Tual Bahçekent projesi 152 bin 621 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+1'den 4+1'e farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Tual Bahçekent satılık daire alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimlerin ise 2018 yılında yapılması bekleniyor. 

Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Tual Bahçekent Başakşehir projesinde açık yüzme havuzu, kreş, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark gibi özellikler bulunuyor. Merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi daire özelliklerinin de yer aldığı Tual Bahçekent projesinde konutların yanı sıra ticari alanlar, sosyal tesis, özel kültür alanı, özel kreş alanı, park alanları ve 57 adet dükkan bulunuyor. 

Şubat ayında satışa çıkarılması planlanan Başakşehir Tual Bahçekent projesinin hayata geçirileceği arsayı, Dağ Mimarlık ve Dağ Mühendislik Ortaklığı, 17 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirilen Emlak Konut Hoşdere 4. Etap ihalesini 1 milyar 90 milyon lira teklifle almıştı. Şubat ayında satışa çıkarılması planlanan Tual Bahçekent Başakşehir projesinin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent