Tual Bahçekent'e talep yağdı

Dağ Mühendislik imzasıyla hayata geçirilecek olan Tual Bahçekent'te ön talep dönemi başladı.

Tual Bahçekent'e talep yağdı

Emlak Konut GYO güvencesi ile Dağ Mühendislik tarafından Bahçekent'te inşa edilen Tual Bahçekent'te ön talep dönemi başladı. Yatırımcıdan büyük ilgi gören projeye bir haftada bine yakın başvuru geldi. 

Tual Bahçekent'te yatırımcıdan büyük ilgi
Bünyesinde 1.739 adet konut, ticari ünite, özel hastane ve eğitim birimi, özel bir kreş ve devlet okulu bulunduracak Tual Bahçekent, ön talep döneminde yatırımcıdan büyük bir ilgi gördü. Proje İstanbul Avrupa yakasının en önemli yatırım merkezlerinden Başakşehir Bahçekent'te yükselecek.

 

Tual Bahçekent'e talep yağdı

 

Tual Bahçekent ödeme kolaylıklarıyla satışta
Yüksek prim potansiyeli taşıyan Tual Bahçekent ile ilgili bir değerlendirme yapan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ: "Tual Bahçekent projemiz peşin, vade farkı olmadan banka kredili ödeme kolaylıklarıyla birlikte mayısın ilk haftası ön lansmana çıktı. Şimdiden başlayan ön taleplerden oldukça memnunuz”  dedi.

 

Tual Bahçekent'e talep yağdı

 

Metro yatırımların yanı başında
Şubat ayında inşaatına başlanan Tual Bahçekent projesinin yatırımcıdan ciddi bir talep gördüğünü söyleyen Dağ, projenin en önemli avantajları arasında, 2019 yılında tamamlanması planlanan metro ve bölge raylı sisteme entegrasyonu olduğu bilgisini verdi. Dağ:

"Tual Bahçekent’ projemiz, özellikle 2019 yılında tamamlanması beklenen metro projesi ile bölge raylı sisteme entegre olacak. Bizim projemiz metro istasyonuna 5 dakika mesafede bulunuyor" dedi. 

 

Tual Bahçekent'e talep yağdı

 

Tual Bahçekent projesi teslim tarihi
Kuzay Marmara Otoyolu Projesi, bağlantı yolları, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi meg yatırımlara komşu Bahçekent'te inşa edilen Tual Bahçekent aynı zamanda 3. Havalimanı projesinin tamamlanmasıyla birlikte değerin daha da yukarıya taşımaya aday gözüküyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen farklı konut tiplerinin yer aldığı Tual Bahçekent'te, apalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası gibi sosyal olanaklara yer verilecek. 

Tual Bahçekent'in 2.5 yıl içinde teslim edilmesi bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent